Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198644

Baarmen

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baari töö organiseerimine
Klientide professionaalne, sõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindamine
Jookide tutvustamine ja soovitamine
Restoraniteenindajate abistamine

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus restoranis või baaris vähemalt 2 aastat
- sõbralikkus ja hea suhtlemisoskus
- usaldusväärsus, ausus ja korrektsus
- hea eesti ja inglise keele oskus, teiste keelte oskus tuleb kasuks
- baasteadmised kokteilidest ning veinimaailmast
- esinduslik välimus

* Palume kandideerida vaid nõudmistele sobivatel kandidaatidel

- võimalust töötada eksklusiivses 5* hotellis Tallinna vanalinna südames
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- noort ja energilist meeskonda
- kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
- arenemisvõimalusi
- ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#198644
Baarmen