Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433108

Baarmen

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime vanalinnas asuvasse baari töötajat. Tegemist veel üpriski noore ja areneva lokaaliga, mis keskendub nii Eesti kui välismaa klientidele. Nädala sees lõbustame kliente lauajalgpalli, PlayStation'i ning erinevate lauamängudega. Nädalavahetusel toimuvad erinevad üritused. Töötaja hoolitseb baari eest, suhtleb klientidega ning serveerib neile jooke.

Ootused kandidaadile

Rõõmsameelsus, hea suhtlemisoskus, inglise keel suhtlemistasandil, entusiasm, öötöö. Eelnev kogemus baaritöös tuleb kindlasti kasuks, kuid ei ole vajalik.

Koolitust kokteilide osas, paindlikku graafikut, meeleolukat atmosfääri, sõbralikku ja nooruslikku töökeskkonda. Heade tulemuste korral võimalust ametipostil kõrgemale liikuda.

Tööpakkumise number
#433108

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

Underground, alternative bar with live music in the weekends, drum-karaoke, impro music nights and a chill atmosphere.

Vaata rohkem

Baarmen