Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137145

Baarmen

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tipp tasemel klienditeenindus
jookide ja toidu serveerimine
klientide vastuvõtmine ja lauda juhatamine
klientidega arveldamine
laua katmine ja koristamine
tellimuste võtmine
toitude ja jookide tutvustamine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
inglise ja vene keele oskus
kohusetundlikkus ja ausus
korrektne välimus
positiivne ellusuhtumine
sõbralikkus ja optimistlikkus
tulemustele orienteeritus
valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

tasuta transporti õhtusest vahetusest koju
lõuna ning õhtusööki
väljaõpet
kaasaegseid töötingimusi
motiveerivat töötasu
sõbralikku meeskonda
suurepärast meeskonnavaimu
tööd meeldivas kollektiivis
uusi kogemusi
vahetustega tööd

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni. Kõigile vestlusel käinud kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet!

Tööpakkumise number
#137145

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

T.G.I. Friday´s= Thank God It´s Friday´s
Esimene T.G.I. Friday´s restoran avati 1965.a New Yorgis, kus 1st Avenue ristub 63 Street´ga.
Räägitakse, et esimesed ettekandjad ja baarmenid valiti restorani nende karakteri järgi: näitlejad, tsirkuse artistid jne, kellel meeldis lõbu ja nali (vastupidiselt väga peetud käitumisega teenindajatele, kes kandsid frakke ja kostüüme).
Senini valitakse T.G.I. Fridays personali noored, lahked ja innukad töötajad, kes on väga erilised oma karakteri poolest ja kes suudavad meie külalistele pakkuda sõbralikku ja lõbusat atmosfääri.

Vaata rohkem

Baarmen