Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318133

Baarmen

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli Telegraaf lobby baar on ideaalne koht aperatiiviks enne õhtusööki, või hilisõhtuseks kokteiliks pärast seda.

Baarmeni tööks on hotelli baari klientide kõrgetasemeline ja kiire teenindus ning endast parima andmine, et külastaja tunneks end meil viibimise ajal hästi.

Ootused kandidaadile

Sa oled vilunud oma töös ning tunned end enesekindlalt baari taga nii kohvi kui kokteili valmistades.

Kolleegina oled lugupidav enda ja teiste suhtes, alati naeratav ja positiivne, teed oma tööd kiirelt ja täpselt ning väärtustad ühtehoidvat meeskonda.

Sa oskad klientidega suhelda ning tuled toime nii eesti kui inglise keeles.

Hotell Telegraaf pakub säravat meeskonda, paindlikku tööaega, arenemisvõimalusi, ettevõttesiseseid soodustusi ning
võimalust õppida oma ala säravaimatelt tegijatelt.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel osalise tööajaga.

Tööpakkumise number
#318133

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. september 2013
Kuulutus sisestati:
26. august 2013

Tallinna kõige eksklusiivsem 5***** hotell TELEGRAAF avas uksed väärikatele külalistele kogu maailmast 2007. aasta aprillis. 86 numbritoa ja sviidi, laitmatu teenindusega restorani Tchaikovsky, lobby baari, umbes 60-le mõeldud konverentsiruumi, maa-aluse parkla ja Elemis Spaaga on meie hotell vanalinna erilisim!

Restoran Tchaikovsky pakub parimaid maitseelamusi Vene köögi sümfooniast. 2011 aastal, sai Restoran Tchaikovsky Eesti 50 parima restorani valimisel 2. koha \"Fine dining\" kategoorias! Restorani peakokk Vladislav Djatšuk on maailma kokanduskunsti tippvõistluse Bocuse d\'Or Europe 2009. aasta finalist.

Vaata rohkem

Baarmen