Baarmen ja baaridaam laevale m/s "Viking XPRS" (nädalalõpu töötajad/puhkuse asendajad)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360856

Tööpakkumise number

360856

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitva reisiparvlaeva m/s "Viking XPRS" baaridesse ja ööklubisse kogemustega professionaalseid baarmeneid ja baaridaame nädalalõppudeks ning asendusperioodideks põhimeeskonnaliikmete puhkuste ning haiguste ajaks.

Nõudmised kandidaadile

• eelnevat töökogemust baaris erinevate jookide valmistamisel vähemalt 2 aastat
• väga hea suuline soome keele oskus
• eesti ja inglise keele valdamine heal suhtlustasemel
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
• korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
• vanust vähemalt 21 aastat
• kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• sõbralikku töökollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. november 2014
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2014

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.