Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269236

Baarmen

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide külalislahke ja meeldiv teenindamine
gruppide teenindamine
jookide valmistamine ja serveerimine
kookide serveerimine
klientidega arveldamine
oma töökoha korrashoiu eest hoolitsemine
meeskonna abistamine

Ootused kandidaadile

professionaalsus
ausus ja kohusetundlikkus
pingetaluvus
hea suhtlemisoskus ja sõbralikkus
võõrkeelte oskus: mida rohkem, seda uhkem
korrektne välimus

Ettevõte pakub

töökeskkonda ajaloolises hoones
paindlikku töögraafikut
võimalust olla kuurortelu keskpunktis
palju uusi kogemusi
ausat palka
töötaja soodustusi

Lisainfo

Pakume hooajalist tööd Kuursaali Suvekohvikus Haapsalus. Kuursaal on sel hooajal avatud 5-ndast maist kuni septembri keskpaigani. Suvine
kibedam tööaeg kestab jaanipäevast augusti keskpaigani.

Tööpakkumise number
#269236
Baarmen