Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #388340

Baarmen-Baaridaam

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime nii täis- kui osalise ajaga baarman-baaridaame
Meie parimate klientide teenindamine ja nendega suhtlemine .
Jookide valmistamine ja õlle valamine.
Lauateenindus ja toitude lauda viimine.
Püsiklientuuri loomine ja nende hoidmine

Nõudmised kandidaadile

Kui sa oled rõõmsameelne ja aus kodanik ning omad kogemusi klienditeeninduses- sobib töö just Sulle.
Kasuks tuleb muidugi, kui Sulle meeldib suhelda, oled kiire ja armastad naeratada. Sul peab olema tahe teha tööd ja teha seda hästi .

Pakume konkureerivat palka, lõbusat kollektiivi ja toredaid koosviibimisi.
Kui sa oled Sellel alal uus aga õpihimuline, siis pakume sulle täielikku väljaõpet baarinduses, saad palju teadmisi ka kohvi -ja veinivaldkonnas.
Oleme tegutsenud juba üle 18 aasta ,et meilt saate ka kindlustunde ,et teie töökoht püsib!

Tööpakkumise number
#388340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2015
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2015

Nõmme Pubi , Pubi kus vaatame sporti, naudime muusikat ja pakume parimat õlut! Hubasem pubi otse Nõmme südames , mis on tegutsenud juba 18.aastat.

Vaata rohkem