Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300779

Baarmen / Baaridaam

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baarmen / baaridaam teenindab kliente sõbralikult ja aktiivselt baarileti tagant ja lauas. Valmistab , serveerib ja müüb külmi ja kuumi, alkohoolseid ja
alkoholivabasid jooke ning suupisteid. Baaritöö korraldamine, klientide vastuvõtmine, tellimuste võtmine ja täitmine, klientidega arveldamine ning baariruumi
korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Haridus: keskharidus
  • Ametialane töökogemus: vähemalt 1 aasta
  • Arvutikasutamisoskus: kasuks tuleb
  • Keeleoskus: väga hea eesti,inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Isiksuseomadused: hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, koostöövalmidus, ausus, kohusetundlikkus, hea empaatiavõime

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada omanäolises ja eksklusiivses spaas
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku meeskonda
  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Lisainfo

Tähtajatu.
Baarmen / baaridaam FIORE RESTORAN.

Tööpakkumise number
#300779

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. märts 2013

Üks naeratus võib muuta maailma. Meie soovime anda rohkem. Meie soovime, et iga inimene oleks terve ja õnnelik. Sest vesi toob tervise nii kehale kui vaimule,
sest nii saame panna inimesed naeratama.

Oma meeskonda otsime inimesi, kes jagavad meie maailmavaadet. Inimesi, kelle suurim rõõm on andmisrõõm. Inimesi, keda motiveerivad õnnelikud kliendid, kes
on omal ala juba kogenud, aga otsivad alati uusi väljakutseid. Meie pakume Sulle väljaõpet ning võimalust arendada ennast Eesti moodsaimas SPA´s. Kui usud,
et koos jõuaksime parimate tulemusteni, siis ootame Sind kandideerima.

Vaata rohkem