Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621591

Baarmen / Baaridaam (Hestia Hotel Europa)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on klientide teenindamine baariletist, lauast ning hotelli baaritöö korraldamine, s.t jookide valmistamine, serveerimine ja müümine

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui omad varasemat töökogemust sarnasel ametikohal. Suhtled eesti ja inglise keeles. Oled hea suhtlemisoskuse, omad teenindusvalmidust ning teadmisi toidu- ja joogikultuurist. Oled täpne, aus, tähelepanelik ja valmis töötama meeskonnas.

Omalt poolt pakume kindlat ja motiveerivat töötasu, tööd toetavas kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, regulaarseid koolitusi ning oma töötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#621591

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

Hestia Hotel Europa on neljatärnihotell Tallinna kesklinnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahteLätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem