https://www.cvkeskus.ee/246362

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246362

Baarman

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jookide pakkumine ja valmistamine


Ootused kandidaadile

Professionaalsus
Kohusetundlikkus, korrektsus
Ausus
Eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb soome keel
Eelnev töökogemus


Ettevõte pakub

Arenemisvõimalusi
Korralikku tööpalka
Tööd kaasaegses restoranis


Tööpakkumise number
#246362
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Baarman
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!