Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70708

Baarman

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus Tallinna Vanalinnas pakub tööd rõõmsameelsele restorani teenindajale. Restorani teenindaja ülesandeks on kindlustada oma tööga klientide kõrgetasemeline toitlustusalane teenindus sundimatus miljöös.

Ootused kandidaadile

- vähemalt kaheaastane töökogemus klienditeenindajana
- müügitöö ja teenindusalased teadmised
- väga hea suhtlemisoskus
- inglise, vene ja soome keele valdamine suhtlemistasandil
- korrektsus ja kohusetundlikkus
- mõne müügiprogrammi/kassasüsteemi kasutamise oskus
- kasuks tuleb sommeljeekoolituse läbimine

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes
- töökohta asukohaga Tallinna vanalinnas
- meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
- võimalust töötada graafiku alusel
- tasuta veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#70708
Baarman