Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515123

BAARMAN / BAARIDAAM

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide valmistamine
Klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
Baari ettevalmistamine tööks ja korrastamine vahetuse lõpus

Ootused kandidaadile

Positiivsus, hea suhtlemisoskus ja kliendisõbralikkus
Kohusetundlikkus ja ausus
Eesti ja inglise keele oskus
Eelnev töökogemus baaris

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
Toredaid kliente ja elavat muusikat täis tööpäevi
Vaheldusrikast tööd
Häid arenguvõimalusi
Väärilist töötasu
Tööd graafiku alusel
Töökohta Tallinna vanalinnas

Tööpakkumise number
#515123

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2018

BKR OÜ koondab endas kahte omanäolist restorani Tallinna vanalinnas nimega Parole ja Mamma Mia. Meie eesmärgiks on lisaks hõrkudele toiduelamustele pakkuda klientidele ka kvaliteetset meelelahutust ning seda peamiselt elava muusika õhtute näol. Tegevuse laienemise tõttu ootame oma sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi juurde positiivse maailmavaate ning suure sisemise põlemisega inimesi. Tööd pakume nii põhikohaga professionaalidele kui õpingute kõrvalt ametit omandada soovivatele noortele.

Vaata rohkem