Värsked tööpakkumised

Baaritöötaja / vahetusevanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193003

Tööpakkumise number

193003

Töö kirjeldus

Antud töökoha peamised tööülesanded:
Jookide valmistamine, baari varustamine ja korrashoid.
Oma vahetuse juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus baaritöötajana vähemalt 2 aastat.
Meeskonna juhtimise kogemus.
Väga head teadmised professionaalsest klienditeenindusest.
Kiirus jookide valmistamisel

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Võimalust töötada Eesti esimeses Gastrobaaris
Meeldivat töökeskkonda
Väljaõpet kohapeal
Arenemisvõimalust

Lisainfo

Muu antud töökohaga seonduv informatsioon edastatakse töövestlusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
18. märts 2010

Vanalinnas avatav uus restoran/baar otsib professionaalseid baaritöötajaid, kelle töökohustuste hulka kuuluvad ka vahetusevanema töökohustused. Asume Pikal tänaval, Raekoja Platsi läheduses ja meie eesmärgiks on pakkuda nii eesti- kui välismaa klientidele maitsvat toitu suurepärase teeninduse, lõõgastava interjööri ja hea asukohaga restoranis.