Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342092

Baaritöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide oskuslik ja viisakas teenindamine
  • klientidega arveldamine
  • väljapaneku korrashoid baaris

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus baaritöötajana
  • vanus alates 21. eluaastast
  • head väljendusoskust eesti ja vene keeles
  • korrektset välimust
  • soov klientidega suhelda
  • positiivne ja rõõmsameelne ellusuhtumine, ausus, täpsus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises toitlustusettevõttes
  • tööalast väljaõpet
  • nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
  • ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#342092

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
12. mai 2014

CVKeskus.ee klient

LIDO EESTI

Lido kuulub Läti päritolu restoraniketti, mis ühendab ühtekokku kaheksat kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Kontseptsioon on kahekümne tegutsemisaasta jooksul väga populaarseks osutunud ning restoranid on väga menukad külastajate seas.
Solaris Keskusesse rajatud Eesti esimene Lido toob Tallinna südalinna kõik restoraniketi parimad omadused: maitsvad toidud, kvaliteetne teenindus ja soodsad hinnad. Nii pakub iseteenindusega õdus ja ruumikas restoran iga päev ligi 180 erinevat rooga.

TÖÖD SAAB TALLINNA KESKKLINNAS ASUVAS LIDO RESTORANIS BAARITÖÖTAJA

Vaata rohkem