Värsked tööpakkumised

Baaritöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233148

Tööpakkumise number

233148

Töö kirjeldus

Antud töökoha peamised tööülesanded:
Jookide valmistamine tšekkide alusel, baari varustamine kaubaga, baari ja ladude korrashoid, meeskonna abistamine.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus baaritöötajana vähemalt 1 aasta.
Väga head teadmised professionaalsest klienditeenindusest.
Kiirus jookide valmistamisel.
Head teadmised alkohoolsetest jookidest ja oskus valmistada erinevaid segujooke.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Meeldivat töökeskkonda
Väljaõpet kohapeal
Arenemisvõimalust

Lisainfo

Muu antud töökohaga seonduv informatsioon edastatakse töövestlusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. august 2011
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2011

Vanalinnas asuv Clayhills Gastropubi otsib oma meeskonda professionaalset baaritöötajat. Asume Pikal tänaval, Raekoja Platsi läheduses ja meie eesmärgiks
on pakkuda nii eesti- kui välismaa klientidele maitsvat toitu suurepärase teeninduse, lõõgastava interjööri ja hea asukohaga restoranis.