Värsked tööpakkumised

BAARITEENINDAJA/ETTEKANDJA Laulasmaal, Baar/Pubi RECSET-is

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420611

Tööpakkumise number

420611

Töö kirjeldus

* Klientidega suhtlemine, tellimuste vastuvõtmine
* Klientide teenindamine, tellimuste täitmine
* Töökoha korrashoid ja hügieeninõuete täitmine
* Vajadusel kauba vastuvõtt ja kontroll

Nõudmised kandidaadile

  • Töökogemus antud valdkonnas (või kiire õppimisvõime)
  • Ausus, kohusetundlikkus, hea pingetaluvus
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Eesti keele oskus vestlustasemel

Kasuks tuleb:
  • Inglise ja/või soome keele oskus
  • Kehtiv tervisetõend

Ettevõte pakub

  • Püsivat töökohta
  • Stabiilset töötasu
  • Sõbralikku väikest kollektiivi
  • Vajadusel võimalust ööbida

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Töötasu: kokkuleppel
Tööaeg: täistööaeg, kindla graafikuga
Asukoht: Laulasmaa, Keila vald, Harjumaa
Kontakt: steffitmt(ät)hot.ee Evi Ojakallas 58528830

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. mai 2016
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2016

Oü Steffi TMT / Baar/pubi RECSET
Tallinnast 35 km kaugusel Laulasmaal asuv baar/pubi Recset on toitlustanud ja pubi-elu pakkunud alates aastast 1998. Recset asub kiirelt arenevas piirkonnas, 200 m mererannast Laulasmaa SPA läheduses. Peale toitlustuse pakume ka mitmeid vabaaja veetmise võimalusi: piljard, darts, tennis, saun.