2023-08-23 14:48:55

Baariteenindajad

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Rahvusooper Estonia meeskonda baariteenindajaidkelle peamiseks ülesandeks on olla külalislahke ja asjatundlik võõrustaja teatrikülalistele!

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle kui:

  • Sul on varasem töökogemus kohviku või cateringi teenindajana
  • oled sõbralik ja lahke võõrustaja, kes soovib luua külalistele unustamatuid hetki
  • Sul on vanust 18 ja enam aastat, oled viisakas ja pead oluliseks oma välimuse eest hoolitsemist
  • Oled hea suhtleja ja oskad ennast vabalt väljendada eesti keeles ning inglise või vene keeles vestlemine ei valmista Sulle raskusi
  • oled kohusetundlik ja töökas ning oled vajadusel valmis liigutama saalimööblit ja tassima inventari
  • armastad töötamist paindliku ajaga ning graafikuga töö (ka õhtuti ja nädalavahetustel) sobib Sinu elustiiliga
  • Sul on kehtiv tervisetõend ning hügieenikoolituse tunnistus

Tule meile, pakume Sulle vaheldusrikast tööd, kultuurset töökeskkonda koos suurepärase võimalusega nautida Rahvusooper Estonia repertuaari ning töökohta väärikas ja traditsioonidega teatrimajas.

Sind ootab kokkuhoidev meeskond koos toetava juhiga, vahetustega töö (sh õhtuti ja nädalavahetustel), stabiilne tasu ning erinevad võimalused tervise eest hoolitsemiseks (jõusaal, saun, terviserada jm).

Kui Sul tekib küsimusi, millele kuulutusest vastuseid ei leidnud, kirjuta julgesti e-aadressil kaire.hallismaa(at)opera.ee või helista telefonil +3725121854.

Konkurss kestab kuni ametikohtade täitmiseni.