Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639240

Baariteenindaja - administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 9. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 9. märts 2020

Töö kirjeldus

Klientide meeldiv ja kiire teenindamine
Broneeringute registreerimine
Kokteilide valmistamine
Töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

keskharidus
eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil (kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus)
usaldusväärsus, lojaalsus ja naeratamisoskus
avatud suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
Põhipalka ning motiveerivat tulemustasu
Tööalast väljaõpet ja koolitusi
Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#639240

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2020

Bowlingu- ja piljardiklubi Ku:lsa:l on Tallinna kesklinnas asuv atraktiivne ja noortepärane vabaaja veetmise koht. Ku:lsa:li 12 AMFi bowlingurada asuvad hoone kahel korrusel. Klientide paremaks teenindamiseks on mõlemal korrusel baar. Ku:lsa:l on sobiv koht nii isiklike sündmuste tähistamiseks kui firmadele, bowlinguklubidele ürituste ja võistluste korraldamiseks.
Saalis ootavad külastajaid meeldivad teenindajad ja rajainstruktorid. Eraldi paiknev piljardisaal pakub võimalust kogeda sportlikku hasarti kolmeteiskümne kvaliteetse piljardilaua taga.

Ku:lsa:lis on tore nooruslik kollektiiv kelle seast võib leida sõpru kogu eluks.

Rohkem infot Ku:lsa:li kohta: www.kuulsaal.ee

Vaata rohkem