Värsked tööpakkumised

Baaridaam,ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378594

Tööpakkumise number

378594

Töö kirjeldus

Burgerirestoran DINER Tallinnas pakub täistööajaga tööd klienditeenindajale. Töö on vahetustega.

Klienditeenindaja on lahke ja rõõmsatujuline, teenindab kliente viisakalt ja asjaatundlikult, nii et kliendid soovivad meie juurde tagasi tulla.

Nõudmised kandidaadile

Oled tähelepanelik ja avatud suhtleja, tuled hästi toime ka pingelises situatsioonis.
Oled sõbralik, abivalmis ja viisakas meeskonnatöötaja.
Oled kohusetundlik ja aus.
Valdad head eesti keelt, kasuks tuleb vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Pakume : meeldivat töökeskonda;
toetavat meeskonda ja motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. mai 2015
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2015