Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527239

Baaridaam,ettekandja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Abivalmis ja sõbralik klienditeenindus,lauateenidus,kohvijookide serveerimine,töökeskkonna korrashoid,

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskus,töökus,ausus.Vanus alates 18 a.,keskharidus.Kasuks tuleb eelnev töökogemus.

Meeldivat ja stabiilset töökeskkonda,head kollektiivi.Erinevaid koolitusi, head töötasu.Väljaõpet töö käigus.Töö vastavalt graafikule.

Tööpakkumise number
#527239

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
3. mai 2018
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Toitlustamine üritustel jm toitlustamine 2015infor2

Vaata rohkem