Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550047

BAARIDAAM/BAARMEN

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 7. august 2018
Kuulutus aegub: 5. september 2018

Töö kirjeldus

Kui Sulle meeldib luua ja hoida häid suhteid, Sa hoolid inimestest ning soovid neid teenindada, kui Sinu kutsumuseks on olla külalislahke võõrustaja, siis oled just Sina õige inimene ühinemaks meie lobby-baari meeskonnaga.

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem töökogemus teenindajana toitlustuses;
  • Sa oled väga hea kontaktiloomise oskusega, Sa hoolid inimestest ja soovid neid teenindada;
  • Sa valdad vabalt eesti keelt ning oskad võõrkeeli (inglise, vene ja soome keelt);
  • Sulle sobib töötamine vahetustega ja graafiku alusel (k.a nädalavahetustel).

Tööpakkumise number
#550047

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
7. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem