Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195936

Baaridaam-teenindaja ja baarman-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd leiavad 3 baaridaami-teenindajat ja 3 baarmani-teenindajat. Töö sisuks on klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine, laudade ja ruumide korrashoid. Töö on vahetustega töögraafiku alusel (sh nädalavahetustel ja riiklikel pühadel). Sobiv töö tudengitele.

Ootused kandidaadile

  • Kandidaatidelt ootame korrektsust, ausust, kohusetundlikkust, viisakust, head suhtlemisoskust ja võimet erinevates situatsioonides klienditeenindajana oskuslikult reageerida, head pingetaluvust.
  • Nõutav on eesti keele oskus väga heal tasemel ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Eelnev töökogemus baarmani või baaridaamina.

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi ning töökeskkonda,
  • töötulemustest sõltuvat tasu.

Lisainfo

Palun kandideerijatel CV-le lisada ka enda foto.

Tööpakkumise number
#195936

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. mai 2010
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2010

Seoses peatselt uue vesipiibu-baari Habibi avamisega Tartus otsime baari uusi töötajaid.

Vaata rohkem