https://www.cvkeskus.ee/63340

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63340

Baaridaam

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kohvikukauba müük ja müüdava sortimendi valmistamine uues aianduskeskuses paiknevas kohvikus.


Ootused kandidaadile

rõõmsameelsus , lahtised käed, rahulik meel ja koostöövalmidus.


Ettevõte pakub

Brutopalk alates 6000 krooni kuus vastavalt oskustele, teadmistele ja võimetele.


Lisainfo

Läbirääkimistele ootame Tõnismägi 2, Rahvusraamatukogu kohviku kontorisse E-R 8:00-16:00. Info tel. 6466051.


Tööpakkumise number
#63340
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Baaridaam
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!