Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310931

Baaridaam

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab baaridaam
Eelnev kogemus vajalik

Ootused kandidaadile

Vanus 18 - 35 a.
Hea välimus ning keelteoskus tulevad kasuks

Ettevõte pakub

Paindlik töögraafik.
Väga hea teenistus.
Sõbralik kollektiiv.

Lisainfo

SAATA CV PILDIGA

Tööpakkumise number
#310931

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2013

Striptiisiklubi Stilettoclub on Tallinna moodsaim striptiisi- ja meelelahutuskeskus, mis asub Tallinna tuntuimal tänaval - Viru tn 24. Vaatamata sellele, et oleme maja viimasel korrusel ja taevale lähemal, kisub siin sama palavaks kui põrgus.

Vaata rohkem

Baaridaam