Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531353

Baaridaam (Kihnu saar, Kurase Baar)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
- Jookide tutvustamine, soovitamine ning serveerimine
- Kaupade väljapanek
- Kaupade tellimine

Ootused kandidaadile

- Kliendisõbralikkus
- Ausus ja kohusetunne
- Eelnev töökogemus baaridaamina
- Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

- Töökohta suveks Kihnu saarel
- Majutust ettevõtte poolt
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Kaasaegset töökeskkonda
- Erialast arenemise võimalust igale klienditeenindajale

Lisainfo

Tule veeda meeldejääv suvi Kihnus - tööta, puhka, lõbutse ning naudi Kihnu saart enda võludega

Tööpakkumise number
#531353

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. mai 2018
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2018

Kihnurand AS on Kihnu saare vanim turisimiettevõtte, mille kompleksi kuulub saare keskel olev Kurase pood ja kohvik. Linaküla rannas asub meil puhkekeskus 43 voodikoha ja telkimisvõimalusega, samuti peohall, saun koos kaminasaaliga ning jalgratta rent.

Vaata rohkem