Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318406

Baaridaam

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
jookide ja toitude tutvustamine, soovitamine ning serveerimine
kassaarveldused ja inventuuride läbiviimine
gruppide ja hommikusöögi toitlustamine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus baaridaamina
kliendisõbralikkus
ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

enesetäiendusvõimalust
huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
vahetustega töö
kohapeal ööbimisvõimalus vahetuse vahepeal

Lisainfo

Kasuks tuleb Microse kassasüsteemi tundmine

Tööpakkumise number
#318406

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. september 2013
Kuulutus sisestati:
28. august 2013

Nelijärve Puhkekeskus asub Harjumaal Aegviidu vallas 60 km Tallinnast. Hostelis on 168 , Pääsu villas 14 ja palkmajades 32 majutuskohta. 11 erineva suurusega saali max 250 inimese toitlustamiseks ja tähtpäevade tähistamiseks. Järvemaja 2 saunaga järve ääres. Tünnisaunad ja grillikoda. Paadi ja vesirattalaenutus. Suve - ja talvepäevad.

Vaata rohkem

Baaridaam