Värsked tööpakkumised

Baaridaam-ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41544

Tööpakkumise number

41544

Töö kirjeldus

Baaridaam-ettekandja põhiülesanne on klientide sõbralik teenindamine pubis, lisaks osaliselt aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et meie pubis töötav baaridaam-ettekandja oleks sõbralik, rõõmsameelne ja särav isiksus, kelle ainus eesmärk elus ei ole raha teenida, vaid ka soov teha oma tööd hästi. Loomulikult peab töötaja olema 100% usaldusväärne ning aus, nii kaastöötajate suhtes kui ka iseenda vastu. Töökogemus pole esmatähtis, töö on õpitav. Keelteoskus (ingl., vene ja soome) vähemalt teenindustasandil on vajalik.

Eelkõige pakume väga palju suhtlemist, mis on kogu edaspidiseks eluks asendamatu kogemus. Ettevõte on usaldusväärne ning sõbraliku ja asjaliku kollektiiviga. Eelkõige lähtume töökollektiivi loomisel meeskonnast, sest kõik tööülesanded on õpitavad. Samuti pakume väärilisele tegijale väärilist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. märts 2005
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 3000 kuni 4500 EEK kuus