Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68992

Baaridaam-ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* mängusaali külastajate sõbralik teenindamine;
* mängusaali korrashoid;
* 12h vahetustega töö

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
* vanust alates 21.eluaastast;
* keskharidust;
* suhtlemisoskust eesti ja vene keeles;
* vastutustunnet, energilisust ja rõõmsameelsust;
* kasuks tuleb varasem töökogemus baaridaami või ettekandjana

Ettevõte pakub

* nooruslikku ja positiivset kollektiivi;
* motiveerivat töötasu;
* väljaõpet ja häid kogemusi

Tööpakkumise number
#68992