2023-08-23 14:48:55

Baariabi

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Baariabi on baarmeni parim sõber ja abiline!

Otsime Sunset Beach Café & Pizza ja klubi Sunset meeskonda suvekuudeks uusi liikmeid täitmaks positsioone, seda nii päeval terrassil ja öösel ööklubis.

Eelnev kogemus ei ole oluline (aga on kindlasti boonus), sest pakume koolitust igale uuele meeskonnaliikmele.

Tööaeg meie juures paindlik- soovid töötada poole kohaga- sobib! Soovid töötada täiskoormusel- sobib! Või on sul enda tööajast hoopis muu nägemus? Arutame seda!

Ootused kandidaadile

Peab kinni kokkulepetest, reeglitest ja ajast.

Tuleb tööle hea tuju ja meelega.

On avatud ja sõbralik suhtleja ja seda nii kolleegide kui ka meie külalistega.

Hoolib meie külalistest ja teeb kõik selleks, et iga külastaja lahkuks meie juurest positiivse emotsiooniga.

Naeratab - nii külalisele kui kolleegile!

Motiveerivat palgasüsteemi – meie majas koosneb palk tunnitasust (min. 4.3€/bruto) ja boonusest. Ka oleme alati valmis läbi rääkima kui soovitud palganumber on suurem.

Majasiseseid soodustusi kui otsustad vabal päeval randa tulla.

Ägedat meeskonda kellega koos veeta üks äge suvi!