Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643300

B2B Marketplace müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 5. märts 2020
Kuulutus aegub: 3. aprill 2020

Töö kirjeldus

Kas pead end tõeliseks müügiinimeseks? Meie e-kaubanduse Marketplace meeskond laieneb ja kutsub B2B aktiivset müügijuhti liituma areneva ambitsioonika müügiosakonnaga! Kasuta ainulaadset võimalust osaleda kiiresti laienevad start-up projektis!

Mida see töö hõlmab?

  • Aktiivne kaubanduspartnerite otsing: kõned, potentsiaalsete partnerite külastamine, suhete haldamine;
  • Potentsiaalsete partnerite motiveerimine kasutama meie Marketplace-i äritulemuste suurendamiseks
  • Läbirääkimised, kaubanduspartneritega lepingute allkirjastamine;
  • Igapäevane koostöö Eesti, Läti ja Leedu müügitiimiga
  • Kasvava müügiüksuse tegevuste ja protsesside pidev täiustamine.

Ootused kandidaadile

  • 2-3-aastane otsemüügi kogemus / töökogemus kaubandusettevõttes tootejuhina / müügijuhina;
  • Sead endale ambitsioonikad eesmärgid ja naudid dünaamilises keskkonnas töötamist;
  • Analüütiline ja proaktiivne mõtteviis ning tulemustele orienteeritus;
  • Eesti ja inglise keel on kohustuslikud (kirjalik ja suuline), vene keele oskus annab sulle eelise;
  • Kui sul on juhiluba ja oled südamest tõeline müügiinimene - ootame sind kandideerima!;
  • Ülikoolikraad või kõrgharidus.

  • Võimalus liituda B2B professionaalse meeskonnaga Balti riikides kiirelt kasvavas Marketplace meeskonnas;
  • Võimalus täiustada oma B2B müügioskusi;
  • Võimalus laiendada oma teadmisi ühes kõige paljulubavamas ärivaldkonnas - # e-kaubandus;
  • Rahvusvaheline ettevõte ja startup-kultuur;
  • Huvitav töö, võimalus võtta initsiatiivi ja motiveeriv, tulemuspõhine tasu.

Kas see kõlab sulle huvitavalt? Kas soovid tulla ja osa saada? Kui ütled JAH, siis kandideeri kohe!
Tasu: 1400 EUR (+ boonustega) koos reaalsete võimalustega sõltuvalt tulemustest rohkem teenida.

Tööpakkumise number
#643300

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

Kaup24.ee kuulub Pigu gruppi koos Pigu.lt (Leedu) ja 220.lv-ga (Läti). Ettevõte on e-kaubanduse liider Leedu ja Läti turul, ning kiire kasv Eesti turul on viinud Kaup24.ee enimkülastatud e-poeks Eestis.

Alates kahe mehe ideest kuni nr. 1 Baltimaades tegutseva e-kaubanduse ettevõtteni. Kasvame praegu kiiremini kui turg ja moodustame ambitsioonikalt e-kaubanduse nägu. Oleme turul esimesed; seetõttu otsime kiireid ja entusiastlikke inimesi. Kui olete ambitsioonikas ja teil on energiat Euroopa ja maailma e-kaubanduse turgude ülevõtmiseks ning soovite anda oma panuse tulevikulahenduste väljatöötamisse - liituge meie perspektiivikate ja uuenduslike juhtide meeskonnaga.

Vaata rohkem