2023-08-23 14:48:55

B-kategooria KULLER

CVKeskus.ee klient
Alates 1350 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma Harjumaa meeskonda B kategooria mootorsõiduki juhtimisõigusega

KULLERIT

Töö sisuks on:

  • kaupade kiire ja kvaliteetne toimetamine meie klientidele Lääne-Virumaal
  • tööga seotud aruandluse täitmine ning töövahendite puhtuse ja korrasoleku eest vastutamine

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • varasem töökogemus jaotusveol ning hea Lääne-Virumaa tundmine huvi ja kirg liikuva töö vastu ning soov töötada klienditeeninduse valdkonnas

  • elementaarsel tasemel eesti keele oskus hea füüsiline vorm elementaarsed tehnilised teadmised autode kohta  hea pingetaluvus, püsivus ja motivatsioon koos OSC'ga areneda ja seeläbi pakkuda järjest paremat teenindust meie kõigile suurepärastele klientidele - vähemalt keskharidus, B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • konkurentsivõimelist ning stabiilset töötasu alates 1150 eurot bruto, millele Iisandub Iisatasu hea töö korral
  • võimalust töötada toredas ja nooruslikus kollektiivis, kus töökaaslasteks on oma ala motiveeritud spetsialistid väljaõpet ja E-R 08:00-17:00 tööaega
  • ettevõttesiseseid ühisüritusi
  • tööpäeva algus ja lõpp Tallinna linnas

kandideerimiseks saada oma CV e-kirja aadressile janar.laansoo(at)osc.ee märgusõnaga: 'Tallinna B kat kuller' või kandideerige läbi CV Keskuse.