Värsked tööpakkumised

B-kategooria autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438448

Tööpakkumise number

438448

Töö kirjeldus

Pakume tööd Eesti-siseste vedude autojuhile, kelle peamiseks tööülesandeks on toidukaupade maha- ja pealelaadimine ning õigeaegne klientideni toimetamine. Töö toimub graafiku alusel, tööpäev algab kell 5.00.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kel on teadlik soov ja tahe töötada, kes oskab aega hästi planeerida, peab tähtaegadest kinni, ei riku sõidurežiimi ning on karskete eluviisidega. Lisaks eeltoodule on sobiv kandidaat füüsiliselt vastupidav ja abivalmis, et vajadusel aidata laotöölisi transporttööde teostamisel.

Toetavat ning sõbralikku meeskonda, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

CV-le palume lisada kaaskiri ja palgasoov.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2016
Kuulutus sisestati:
30. august 2016

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.