B-kategooria autojuht Pärnu filiaali
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672816

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* toidukaupade laialivedu ja üleandmine klientidele
* töö on graafiku alusel

Ootused kandidaadile

* kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
* aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
* kiire kohanemis- ja õppimisvõime
* füüsilise koormuse taluvus
* B-kategooria juhiluba
* tagaluuk auto ja kaubiku juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

* Stabiilset töökohta ja motiveerivat palka
* Omatöötaja soodustust
* Kaasaegseid töövahendeid ja moodsat autoparki
* Vaheldusrikast tööd
* Mõnusat nooruslikku meeskonda ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#672816

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

Horeca Service OÜ on edukas hotellide, restoranide ja toitlustusasutuste teenindamisega tegelev hulgimüügiettevõte, mis tegutseb alates 2002. aastast. Ettevõtte filiaalid asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma Tallinna filiaali kahte uut kolleegi - autojuhti.

Vaata rohkem