Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635622

B-kat. kaubikujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Toidukaupade kohaletoimetamine B-kategooria kaubikuga Eesti piires
(peamiselt Tallinnas ja Harjumaal);
* kaupade peale- ja mahalaadimine;
* saatedokumentide vormistamine ja kauba kontroll;
* kaubiku igapäevane tööseisukorra jälgimine;
* töö graafiku alusel E-P, tööpäeva algus kell 5:00.

Ootused kandidaadile

* B-kategooria juhtimisõigus vähemalt 2 aastat;
* kohusetundlik, täpne ja esinduslik tööülesannete täitmine;
* valmisolek töötada graafiku alusel ka nädalavahetustel;
* hea füüsiline vorm ja vastupidavus;
* eesti keele oskus tööks vajalikul tasemel;
* varasem töökogemus kaubavedudel on eeliseks.

Töötame nooruslikus tiimis ning saame pakkuda pikaajalist ja stabiilset töösuhet edukas HoReCa sektori ettevõttes. Meiega liitunu saab tööalase väljaõppe ning värskendada end täiendkoolitustega. Lisaks pakume tööle väärilist tasu ja Fruit Xpress töötajate soodustusi.

Lisainfo: Töökoht asub Harjumaal, Lool.

Tööpakkumise number
#635622

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

Fruit Xpress OÜ on 2008. aastal asutatud ettevõte, mis müüb HoReCa-sektori ettevõtetele toorainet . Ettevõte pakub toitlustusega tegelevatele firmadele kõrgekvaliteetset kaupa, tagades tarnekindluse ja professionaalse teeninduse. Meie klientide hulka kuuluvad Eesti suurimad hotellid, tipprestoranid ja catering-ettevõtted.

Vaata rohkem