Värsked tööpakkumised

INSENER

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80972

Tööpakkumise number

80972

Töö kirjeldus

* Vastavalt Sinu praegustele teadmistele ja oskustele saavad tööülesanneteks olema kas meie teostatavate objektide teatud osade projekteerimine või objekti projekteerimine algusest lõpuni.

Nõudmised kandidaadile

Kui omad teadmisi projekteerimisest ja mitte selle alast töökogemust siis eeldame, et:
* õpid kõrgkoolis sama ala;
* omad teadmisi AutoCadist ja valdad üldiselt arvutit;
* oled aus, kohusetundlik, edasipüüdlik, sõbralik;
* valdad eesti keelt.

* Kui soovid töötada positiivses, üksteist toetavas meeskonnas, pakume Sulle parimaid erialaseid võimalusi enda teostamiseks.
* Me töötame uuemate ja parimate insenerialaste arvutiprogrammidega, koolitame ennast erialaselt pidevalt nii Soomes, Venemaal, kui Eestis.
* Pakume Sulle võimalust areneda algajast tipptegijaks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2006

KPME on 1998 aastal asutatud projekteerimise firma, mille tegevus on orienteeritud nii ehitiste, hoonete kui ka insenertehniliste rajatiste projekteerimisele. Samuti tegeleme ka arhitektuuri valdkonnaga (detailplaneerimine, hoone disain).