https://www.cvkeskus.ee/26432

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26432

Avatud noortekeskuse noorsootöötaja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on noorte vaba aja tegevuse kordineerimine.


Ootused kandidaadile

noorsootööalast haridust
head suhtlemisoskust laste ja noorukitega
projektikirjutamise ja -juhtimiseoskus
loovat mõtlemisviisi,iseseisvust ja algatusvõimet
korrektset eesti ja vene keele valdamist
kasuks tuleb ka võõrkeele oskus


Ettevõte pakub

loovat tööd ja edasist arengu võimalust


Tööpakkumise number
#26432
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Avatud noortekeskuse noorsootöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!