https://www.cvkeskus.ee/26432

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26432

Avatud noortekeskuse noorsootöötaja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on noorte vaba aja tegevuse kordineerimine.


Ootused kandidaadile

noorsootööalast haridust
head suhtlemisoskust laste ja noorukitega
projektikirjutamise ja -juhtimiseoskus
loovat mõtlemisviisi,iseseisvust ja algatusvõimet
korrektset eesti ja vene keele valdamist
kasuks tuleb ka võõrkeele oskus


Ettevõte pakub

loovat tööd ja edasist arengu võimalust


Tööpakkumise number
#26432
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Avatud noortekeskuse noorsootöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!