Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69561

Avatava Rakvere osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Osakonna edukas käivitamine
  • Osakonna igapäevase töö korraldamine, töötajate motiveerimine
  • Suhtlemine klientidega ja tarnijatega
  • Optimaalse laoseisu jälgimine
  • Töö võtmeklientidega ja kliendi andmebaaside haldamine
  • Uute klientide leidmine ning nende korrektne teenindamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus, soovitav puidu või ehitusmaterjalidega seotud valdkonnas
  • Orienteerumine puidu -ja ehitusmaterjalide turul
  • Ausus, sihikindlus ja positiivne ellusuhtumine
  • Algatus ja analüüsivõime
  • Autojuhilubade olemasolu, isikliku auto kasutamisvõimalus
  • Esinemis- ja läbirääkimisoskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Oskus tulemuslikult väikest meeskonda organiseerida ja juhtida
  • Võime püstitada eesmärke ja neid täita

Ettevõte pakub

  • Eneseteostusvõimalust osakonna käivitamisel
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Koolitust vastavalt vajadusele
  • Vajadusel tulevikus ametiautot
  • Sportimisvõimalusi

Lisainfo

  • Põhiliseks kaubaks on ehitus- ja saematerjalid. Parema ülevaate saab meie firma koduleheküljelt www.puumarket.ee.

Tööpakkumise number
#69561