Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211159

Avatäidete valmistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on alumiiniumprofiilidest uste, akende ja klaasfassaadide valmistamine tootejooniste järgi

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • tööjooniste lugemisoskus
  • tehniline taip, töökus ja kohusetunne
  • väga hea eesti keele oskus

  • Eeliseks on alumiiniumsüsteemide (schüco, wicona) tundmine ja varasem töökogemus samas valdkonnas

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • häid töötingimusi ja head meeskonda

Lisainfo

Tehas asub Tabasalus

Tööpakkumise number
#211159

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010

Metus 1992. aastal loodud ettevõte. Tegeleme teras- ja alumiiniumprofiilidest klaasavatäidete (fassaadid, uksed, aknad, vaheseinad, talveaiad) tootmise ja paigaldamisega. Metuses töötab täna üle 100 inimese.

Vaata rohkem