Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325391

Avatäidete koostaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Terasprofiilist avatäidete (aknad, uksed, fassaadid) lõppkomplekteerimine - suluste, tihendite, kaitseteipide jm lisamine.

Ootused kandidaadile

  • tööjooniste lugemise ja metallitöö oskused
  • tehniline taip
  • kohusetunne ja tõsine töötahe
  • väga hea eesti keele oskus
  • kasuks on töökogemus samas valdkonnas

Väljaõpe kohapeal!

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • head töökeskkonda ja kollektiivi
  • püsivat töösuhet
  • kindlat sissetulekut
  • tööalast väljaõpet

Lisainfo

Töökoht asub Tabasalus

Tööpakkumise number
#325391

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
12. november 2013

Aktsiaselts Metus-Est on 1992. aastal tegevust alustanud alumiinium - ja terasprofiilidest klaasitud avatäiteid valmistav ning paigaldav ettevõte. Enamuse toodangust ekspordime Rootsi ja Soome, projektid on ka Eestis ja Norras. Meie tootmis- ja büroohooned asuvad Harku vallas, Tabasalus ning kollektiivi kuulub 130 töötajat.

Vaata rohkem