Tööpakkumise number

574323

Töö kirjeldus

Avalikkussuhete spetsialisti ülesandeks on osalemine Tartu Ülikooli Kliinikumi sise- ja väliskommunikatsiooni planeerimisel ja elluviimisel, sisu tootmine ja toimetamine erinevatele kommunikatsioonikanalitele ning kommunikatsioonikanalite haldamine

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
• kõrgharidus (eelistatult kommunikatsiooni, ajakirjanduse või filoloogia erialal)
• erialane töökogemus
• väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
• kogemus tekstide loomisel ja toimetamisel
• kogemus sotsiaalmeedia haldamisel
• hea inglise keele oskus
• hea planeerimis- ja ajakasutamisoskus
• hea arvutikasutamisoskus

Pakume tulevase kolleegile huvitavat tööd Lõuna-Eesti ühes suurimas asutuses, võimalust osaleda ülikoolihaigla kommunikatsiooni korraldamisel, toetavaid kolleege ning lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke elulookirjeldus koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 21. jaanuariks 2019 aadressile kersti.arend(at)kliinikum.ee.
Täpsem info konkursi kohta avalikkussuhete büroost Helen Kajult (helen.kaju(at)kliinikum.ee, tel 731 9423).

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Avalikkussuhete spetsialist

SA TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM

Tartu Ülikooli Kliinikum on Euroopas tunnustatud ülikoolihaigla, millel on juhtiv roll Eesti meditsiinis. Kliinikumi missiooniks on tagada Eesti meditsiini kestmine ja areng läbi kõrgetasemelise integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö.

Vaatan ettevõtte profiili