Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635635

Avalike suhete spetsialist

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Avalike suhete spetsialisti teenistuskoha põhieesmärk on Tõrva valla maine kujundamisele kaasaaitamine, valla turundamine ja avalike- ning välissuhete korraldamine.

Tööülesanded:

  • valla kommunikatsioonikanalite haldamine ja arendamine;
  • uudiste ning pressiteadete kirjutamine ja toimetamine;
  • kujunduste, fotode ja videote tegemine;
  • koostöö korraldamine Tõrva valla sõprusomavalitsustega;
  • külaliste vastuvõtmise ja meenete korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus;
  • inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • oskus kasutada kaasaegseid tehnoloogiaid ja luua haaravat sisu;
  • hea ajaplaneerimise oskus ja pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
  • kõrgharidus või selle omandamine avalike suhete, ajakirjanduse, turunduse või kommunikatsiooni alal;
  • vene keele oskus;
  • omavalitsussüsteemi tundmine;
  • varasem kogemus turunduse või reklaami valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • puhkust 35 päeva aastas;
  • töötasu alates 1250.- eurost;
  • töövabadust ja toetavat kollektiivi;
  • põnevaid väljakutseid.

Lisainfo

Tegemist on tähtajalise ametikohaga (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamine).

Kandidaatidel palume esitada CV koos palgasooviga hiljemalt 31. jaanuaril 2020.a. e-postile torva(at)torva.ee.
Lisateave: Maido Ruusmann, maido.ruusmann(at)torva.ee, tel: 5297969

Tööpakkumise number
#635635

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Valla- ja linnavalitsuste tegevus

Vaata rohkem