Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220999

AVALIKE SUHETE PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jõgeva linnavolikogu ja linnavalitsuse tegevusest avalikkuse teavitamine ning linna mainekujunduse arendamine

Ootused kandidaadile

  • erialast kõrg- või eriharidust
  • vähemalt 2-aastast töökogemust ametikohaga seotud erialal
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil
  • väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust, sh oskust kirjutad arvamusartikleid ja pressiteateid
  • väga head suhtlemisoskust, sh oskust suhelda avalikkusega, koostööoskust, loovust
  • kohusetunnet, täpsust, tasakaalukust, pingetaluvust, algatus-, otsustus- ja vastutusvõimet
  • analüüsi- ja sünteesivõimet, oskust planeerida tööd ja määratleda prioriteete
  • arvuti kasutamise oskust (teksti- ja tabelitöötlus) ning ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • suhtekorraldus- ja turundusvõtete valdamine
  • turismi kui majandusvaldkonna tundmine
  • kohalikus omavalitsuses töötamise kogemus
  • B-kategooria juhilubade olemasolu ja isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • meeskonna tuge ja meeldivat töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Avalike suhete peaspetsialist allub otse linnapeale.
Ametikoha sisulised küsimused: Rein Traks, linnasekretär.
Sooviavaldus koos palgasooviga ja CV esitada hiljemalt 17. märtsiks 2011. a.

Tööpakkumise number
#220999

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. märts 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem