AVALIKE SUHETE OSAKONNA NÕUNIK (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187977

Tööpakkumise number

187977

Töö kirjeldus

Nõuniku peamised tööülesanded on:

- Meediaga suhtlemine, sealhulgas nii ajakirjanike küsimustele vastamine, intervjuude organiseerimine ministeeriumi vastaval alal pädevate töötajatega, intervjuude andmine, pressiteadete kaudu ajakirjanduse informeerimine, pressikonverentside ettevalmistamine ja läbiviimine;
- intervjuudeks ja avalikeks esinemisteks materjalide ettevalmistamine;
- osakondade ja allasutuste konsulteerimine ja nõustamine;
- osalemine osakonna arendusprojektides;
- ELi nõukogude tegevuse kajastamine meedias;
- monitooringu korraldamine ja analüüsimine;
- veebikeskkondade haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

- soov töötada Eesti riigi hüvanguks;
- kõrgharidus, soovitavalt kommunikatsiooni, meedia või suhtekorralduse valdkonnas;
- töökogemus meedias ja meediaga;
- väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskust;
- väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- arusaamine avaliku sektori toimimisest;
- head IT-alased oskused (soovitavalt arusaam veebiprogrammeerimisest) ja soov töötada veebikeskkonna arendamisel.

Eeldame, et avalike suhete nõunik omab arusaama Eesti majanduse ja ühiskonna ees seisvatest väljakutsetest, on hea meeskonnamängija, on algatusvõimeline, loov, hea organiseerimisvõimega, kõrge töövõime ja stressitaluvusega ning usaldusväärne ja täpne.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostusvõimalust läbi perspektiivse ja vaheldusrikka töö kaasaegses organisatsioonis, mitmekülgseid koolitus- ja arenguvõimalusi, tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas ning konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume saata kirjalik sooviavaldus ja CV hiljemalt 16. detsembriks 2009.a Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju 11, Tallinn 15072 või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaga “Avalike suhete nõunik”. Lisainfo telefonil 6 256 493 (Kalev Vapper, avalike suhete osakonna juht).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
16. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2009

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.