Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70234

Avalike suhete osakonna juhataja asetäitja välissuhete alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • välissuhtlemise tegevuse põhisuundade väljatöötamine ja täiendamine
  • kahepoolse välissuhtluse korraldamine ja arendamine
  • ministeeriumi ja tema valitsemisala asutuste suhtlemise arendamine ja korraldamine rahvusvaheliste organisatsioonidega
  • välislepingute, koostöökokkulepete ja -protokollide projektide ettevalmistamine ja jõustunud lepete osas nende täitmise jälgimine
  • rahvusvaheliste suhete alase informatsiooni vahendamine ministeeriumi struktuuriüksuste, valitsemisala asutuste, Eesti välisesinduste ja välisriikide esinduste vahel

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eelnev töökogemus ametikoha tegevusvaldkonnas
  • Euroopa Liidu või rahvusvaheliste suhete alased teadmised
  • hea inglise keele ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • protokolli ja etiketi alased teadmised
  • korrektsus, hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • häid võimalusi täiendkoolituseks

Lisainfo

Kasuks tuleb Siseministeeriumi valitsemisala tegevusvaldkonna tundmine ja täiendav võõrkeelte oskus

Tööpakkumise number
#70234