Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177507

Avalike suhete juht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME OMA ORGANISATSIOONI

AVALIKE SUHETE JUHTI,

kelle peamine ülesanne on kavandada ja korraldada ministeeriumi suhtekorraldusalast tegevust.

Hindame kandidaate, kes on initsiatiivikad ja analüüsivõimelised, väärtustavad koostöösuhteid ning soovivad panustada oma kogemusi ja teadmisi ühiskonna edendamisse.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame

  • magistrikraadi, soovitavalt kommunikatsioonijuhtimises
  • Eesti meediasüsteemi väga head tundmist
  • planeerimis- ja analüüsioskust
  • väga head suhtlemis- ja väljendusoskust
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ning inglise ja vene keele oskust kesktasemel

Pakume võimalust edastada avalikkusele infot sotsiaal-, töö- ja tervishoiupoliitika valdkonnast, kujundada organisatsioonisisest suhtekorraldust ning võimalust enesetäienduseks.

Lisainfo

Täpsem informatsioon konkursi kohta www.sm.ee (aktuaalne/vabad töökohad ja praktikavõimalused) või www.ametlikudteadaanded.ee (konkursiteated) või telefonidel 693 5460 või 626 9263.

Kandideerimisdokumendid (avaldus, motivatsioonikiri, elulookirjeldus, tunnistuse või diplomi koopia vajaliku kvalifikatsiooni või hariduse kohta, omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse astumiseks seaduses sätestatud nõuetele) palume esitada Riigikantselei juures tegutsevale kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile (aadress: Rahukohtu 3, Tallinn 15161, märgusõna AVALIKE SUHETE JUHI KONKURSS)
13. maiks 2009.

Tööpakkumise number
#177507

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
13. mai 2009
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2009

Vaata rohkem