Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194828

Avalike suhete juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kommunikatsioonitegevuste ning avalikkuse teavitamisele suunatud tegevuskavade planeerimine ja elluviimine
  • meediasuhtluse koordineerimine
  • teavituskampaaniate planeerimine ja korraldamine
  • pressiteadete ja infomaterjalide koostamine
  • ameti töötajate avalike suhete alane nõustamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • vähemalt 2-aastane kogemus suhtekorralduse ja/või ajakirjanduse alal
  • teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste arvutiprogrammide ja andmekogude kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene ja inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, initsiatiivikus ja proaktiivsus
  • töövõime säilitamine kriisiolukorras, kõrge stressitaluvus
  • soov kaasa aidata avaliku sektori usaldusväärsuse ja kvaliteedi arendamisele
  • diskreetsus ja vastutustunne.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus avalikus sektoris
  • asjakohaste suhtlemisvõrgustike omamine

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#194828