Värsked tööpakkumised

Avalike suhete juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117842

Tööpakkumise number

117842

Töö kirjeldus

Avalike suhete juhi pädevusse kuulub ministeeriumi kommunikatsioonistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine, rakendamine ja koordineerimine (sh infomaterjalide koostamine, toimetamine ning infoseminaride ja pressikonverentside korraldamine); meediasuhtlus; erinevate suhtekorraldusprojektide väljatöötamine ja juhtimine vastavalt ministeeriumi tegevusplaanidele.

Avalike suhete juht aitab koordineerida ja nõustada avalike suhete alast koostööd nii ministeeriumisiseselt kui ka ministeeriumi valitsemisalas.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

- kõrgharidus, soovitavalt sotsiaalteaduste või majanduse alal;
- töö- ja juhtimiskogemus avalike suhete valdkonnas;
- teadmised avalike suhete valdkonnas strateegilise planeerimise, organisatsioonisisese ja –välise kommunikatsiooni juhtimise ja meediasuhete alal;
- juhtimisalased teadmised, sh oskus planeerida tööprotsessi ja meeskonnaliikmete tööd;
- väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskust, läbirääkimiste pidamise oskus;
- väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- arusaamine avaliku sektori toimimisest.

Eeldame, et avalike suhete juht omab arusaama Eesti majanduse ja ühiskonna ees seisvatest väljakutsetest, on hea meeskonnamängija ja meeskonnaliikmete motiveerija, on algatusvõimeline, loov, hea organiseerimisvõimega, kõrge töövõime ja stressitaluvusega ning usaldusväärne ja täpne.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostusvõimalust läbi perspektiivse ja vaheldusrikka töö kaasaegses organisatsioonis, mitmekülgseid koolitus- ja arenguvõimalusi, tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas ning konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
21. august 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.