Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61643

Avalike suhete ja informaatikabüroo juhataja (IT - juht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesandeks on büroo tegevuse korraldamine,
ameti IT alase tugi-ja arendustegevuse kavandamine, elluviimine ning juhtimine,
IT eelarve koostamine ning täitmise jälgimine,
IT projektides osalemine,
igapäevaste IT probleemide lahendamine või lahendamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

- kõrgemat erialast haridust (võib olla lõpetamisel)
- infosüsteemide arendamise ja haldamise oskust
- projektijuhtimise oskust
- Windows´i operatsioonisüsteemide head tundmist.
- iseseisvust ja initsiatiivikust.
- pingetaluvust ja korrektsust.
- hea suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks.
- b-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- stabiilset teenistussuhet, kindlat sissetulekut
- avaliku teenistuse soodustusi (näit. 35-päevane puhkus, õppelaenu
kustutamine)
- vastutusrikast ja mitmekesist tööd
- abivalmis ja sõbralikku kollektiivi
- täiendkoolituse võimalusi

Lisainfo

CV ja avaldus koos palgasooviga saata 19.märtsiks 2006, Väike Paala 3, Tallinn 11415 personalibüroosse Lea Tammekun, võib saata ka elektrooniliselt, kontaktinfo leiate kodulehelt http://www.vet.agri.ee/

Tööpakkumise number
#61643