Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216627

Avalike suhete büroo juhtivspetsialist (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • operatiivsündmustest informatsiooni kiire edastamine meediale;
  • pressiteadete ja muude meediatekstide koostamine;
  • päästekeskuse esindamine kõneisikuna;
  • osalemine kriisireguleerimismeeskonna teavitusgrupi töös;
  • avalikkuse teavitamisele suunatud tegevuskavadeväljatöötamine ja elluviimine;
  • päästealase ennetus- ja selgitustöö läbiviimisele kaasaaitamine;
  • operatiivinfo päästekeskuse kodulehele sisestamine;
. vajadusel päästekeskuse intraneti sisu uuendamine;
. päästekeskuse ametnike nõustamine meediaga suhtlemisel;
. büroo valvetelefonile saabuvatele meediapäringutele vastamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt avalike suhete alane;
  • vanus vähemalt 21 aastat, teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik;
  • vähemalt 3- aastane töökogemus avalike suhete valdkonnas;
. avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele oskus suhtlustasemel;
  • väga hea kirjutamis-, kõnelemis- ja kuulamisoskus;
  • iseseisev mõtlemis- ja otsustusvõime, loovus ning meeskonnatöö võime;
. arvuti kasutamise oskus: Microsoft Word, Excel. Outlook, PowerPoint;
. iseseisvus ja pingetaluvus;
. valmisolek vahetustega tööks koduses valves;
. elukoht soovitavalt Tallinnas või selle lähiümbruses;
  • B kategooria autojuhiluba.

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi ja -keskkonda;
- meeldivat meeskonda ja huvitavat ning mitmekülgset tööd;
- füüsiline töökoht Tallinnas, Pirita linnaosas, Kloostrimetsa teel.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus avalikus sektoris ja päästeala tundmine. Töökoht asub Tallinnas. Tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa

Tööpakkumise number
#216627

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2011

Põhja-Eesti Päästekeskus on Päästeameti alluvuses Tallinnas ja Harjumaal tegutsev asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine ja teostamine, päästeala ennetustöö, tuleohutusjärelevalve, kriisireguleerimine ja avalikkuse teabe jagamine.

Vaata rohkem