Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176301

Avalike- ja välissuhete osakonna pressinõunik (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • avalikkuse teavitamine ministeeriumi vastutusalasse kuuluvatest teemadest;
  • igapäevane proaktiivne ja reaktiive meediatöö;
  • ministeeriumi ja selle valitsemisala asutuste töötajate nõustamine kommunikatsiooniküsimustes;
  • pressikonverentside, infopäevade ja teiste teavitusürituste korraldamine;
  • kriisikommunikatsioon.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on kõrgharidus, soovitavalt avalike suhete või ajakirjanduse valdkonnas;
  • oskad eesti keelt kõrgtasemel ning inglise ja vene keelt vähemalt kesktasemel;
  • Sind iseloomustab väga hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas, Sa tuled toime ka kriisiolukordades ning oled hea pingetaluvusega ja kiire reageerimisvõimega.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus avalike suhete, ajakirjanduse või turunduskommunikatsiooni valdkonnas.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • võimalusi tööalaseks täiendkoolituseks;
  • tegusat ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata motiveeritud sooviavaldus ja CV koos palgasooviga .

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5032 (Anne-Maarja Olei, pressinõunik kt) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Tööpakkumise number
#176301